POSTPONED
Venue Address:
MATCH POSTPONED, MATCH POSTPONED
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02/06/24 (Sun) | 14:15 | (Girls' Sunday West 11 Kangaroos/Wallabies) | Keilor Park SC - U11 Girls Hawks | vs | Spring Hills FC | ||
09/06/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday East 9 Kangaroos Yellow) | Middle Park FC | vs | Monash City Villarreal FC | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 10 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Aldo | vs | Greenvale United SC Black - Herchell | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow) | Whittlesea Ranges FC - Anthony | vs | Epping City SC | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Ardion | vs | Roxburgh Park United SC - White | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Cristian | vs | Greenvale United SC | ||
09/06/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Red) | Whittlesea Ranges FC - Paul | vs | Reservoir United ANDY | ||
09/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' South 14D Red) | Dandenong Thunder SC | vs | Sandringham SC United | ||
09/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Green) | Whittlesea Ranges FC - Marco | vs | Eltham Redbacks FC - Paulo | ||
09/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow) | Whittlesea Ranges FC - Doread | vs | Mill Park SC | ||
09/06/24 (Sun) | 11:30 | (Girls' North-West 17/18C) | Yarra Jets FC Red | vs | FC Birrarung U18 Girls | ||
09/06/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' West 16A) | Greenvale United SC | vs | Truganina Soccer Club Inc | ||
16/06/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Northern Falcons FC Green | vs | Pascoe Vale FC - Red | ||
30/06/24 (Sun) | 10:30 | (Girls' South-East 13B) | Elwood City Redbacks | vs | Middle Park FC | ||
07/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow) | Mitchell Rangers SC Gold | vs | Uni Hill Eagles FC - Black | ||
07/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' North-West 13B) | Whittlesea Ranges FC - Noor | vs | Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI | ||
13/07/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday South 10 Wallabies Blue) | Elwood City Strikers | vs | Beaumaris SC Thunder | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Brunswick Juventus FC U11 Anas | vs | Eltham Redbacks FC - Zac | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 12A Blue) | Brunswick Juventus FC U112 ADAM | vs | Pascoe Vale FC - Navy | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 12A Red) | Brunswick Juventus FC Alex | vs | Watsonia Heights FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Blue) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | FC Strathmore | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red) | Pascoe Vale FC - White | vs | Watsonia Heights FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red) | Brunswick Juventus FC U8 HUS | vs | Hume United FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Joeys Green) | Pascoe Vale FC - Navy | vs | Glenroy Lions FC_103310 | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Brunswick Juventus FC U9 LORENZO | vs | Pascoe Vale FC - White | ||
14/07/24 (Sun) | 08:30 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Pascoe Vale FC - Red | vs | Heidelberg United FC | ||
14/07/24 (Sun) | 08:45 | (Boys' East 14D) | Collingwood City FC | vs | Boroondara Eagles FC (JC) | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Blue) | AUSC Wizards | vs | Maccabi FC Caulfield U10 Eagles | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 7 Joeys Blue) | AUSC Leopards | vs | Brandon Park SC_104698 | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Blue) | AUSC Bullants | vs | East Kew FC | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Yellow) | AUSC Sharks | vs | AUSC Thunder | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Yellow) | Preston Lions FC - Boys U11 Wallabies | vs | Keon Park SC | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 12A Red) | FC Bulleen Lions | vs | Essendon Royals SC RED | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Essendon Royals SC WHITE | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue) | Pascoe Vale FC - White | vs | Brunswick Juventus FC U7 CARLO | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 8 Wallabies Red) | Preston Lions FC - Boys U8 Wallabies (Ethan) | vs | Whittlesea Ranges FC - Cristian | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Blue) | Preston Lions FC - Boys U9 Wallabies (Red) | vs | Greenvale United SC Black - Dan | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday North 9 Wallabies Green) | Preston Lions FC - Boys U9 Wallabies (GREEN) | vs | La Trobe University SC U'9 Wallabies | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday West 8 Joeys Red) | Gisborne Soccer Club JT | vs | Spring Hills FC Varish | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday West 8 Kangaroos Red) | Sydenham Park SC | vs | St Albans Saints SC White | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Blue) | Collingwood City FC | vs | Manningham Juventus Football Club | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday East 8 Joeys Blue) | Collingwood City FC | vs | Port Melbourne Soccer Club | ||
14/07/24 (Sun) | 09:15 | (Girls' East 12C) | Collingwood City FC | vs | Oakleigh Cannons FC Peter X | ||
14/07/24 (Sun) | 09:30 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Red) | Brunswick Juventus FC PETER/ANDREW | vs | Pascoe Vale FC - Navy | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' North-West 15D) | Preston Lions FC | vs | Altona East Phoenix SC | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 12B Blue) | FC Bulleen Lions | vs | Ashburton USC (MB) | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday East 7 Joeys Red) | AUSC Cobras | vs | East Kew FC_103492 | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow) | Preston Lions FC - Boys U11 Kangaroos | vs | Reservoir United LIWA | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 13E) | Footscray Rangers FC | vs | Westvale Olympic FC | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 9 Kangaroos Red) | Sydenham Park SC | vs | St Albans Saints SC White | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' West 15A) | Preston Lions FC | vs | Altona City SC - SS | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 7 Joeys) | Pascoe Vale FC | vs | FC Strathmore | ||
14/07/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 9 Joeys Red) | Pascoe Vale FC | vs | FC Birrarung U9 Girls | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' South-East 15A) | Collingwood City FC | vs | Glen Eira FC (Warriors) | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow) | AUSC Marvels | vs | Knox United SC Green Dan | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' Sunday East 8 Joeys Blue) | AUSC Snails | vs | Knox United SC Orange Jez | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Red) | AUSC Dragons | vs | Malvern City FC 9J | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Red) | AUSC Stensholts | vs | Whitehorse United SC (Graham) | ||
14/07/24 (Sun) | 10:10 | (Girls' Sunday East 9 Joeys Green) | Collingwood City FC | vs | AUSC Simons | ||
14/07/24 (Sun) | 10:15 | (Girls' South-East 14C) | Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers | vs | South Melbourne Womens FC | ||
14/07/24 (Sun) | 10:30 | (Boys' Sunday North 13A) | Brunswick Juventus FC Paul | vs | Pascoe Vale FC Navy Sam | ||
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday East 11 Kangaroos Blue) | Port Melbourne Soccer Club | vs | Malvern City FC 11K Blue | ||
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 11 Wallabies Red) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Brunswick Zebras FC | ||
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Sunday North 13A) | Preston Lions FC | vs | Pascoe Vale FC White Andrew | ||
14/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday East 10 Joeys Red) | AUSC Panthers | vs | East Malvern Junior Soccer Club U10 Sunday Red | ||
14/07/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' Sunday East 9 Wallabies Green) | AUSC Falcons | vs | Brandon Park SC | ||
14/07/24 (Sun) | 11:45 | (Boys' South 15D) | East Bentleigh SC U15 Samurai | vs | Peninsula Strikers JFC -15D Blue | ||
14/07/24 (Sun) | 11:45 | (Boys' Sunday North 12B Green) | Brunswick Juventus FC Anthony | vs | Northcote City FC | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' South 15C Red) | Casey Panthers SC | vs | Hampton Park United Sparrows FC | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Boys' Sunday North 12C Blue) | Pascoe Vale FC - Blue | vs | Doreen United Soccer Club | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Girls' East 16C Blue) | Collingwood City FC | vs | Riversdale SC | ||
14/07/24 (Sun) | 12:30 | (Girls' North-West 14D) | Brunswick City SC | vs | Altona City SC -OB | ||
14/07/24 (Sun) | 12:45 | (Boys' East 16C ) | Collingwood City FC | vs | Ashburton United SC | ||
14/07/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' East 18A) | Preston Lions FC | vs | Collingwood City FC | ||
14/07/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' Sunday North 13A) | Brunswick Juventus FC Davide | vs | Whittlesea Ranges FC - Joe / Rob | ||
14/07/24 (Sun) | 13:15 | (Girls' North-West 13C) | Pascoe Vale FC | vs | Yarra Jets FC Red | ||
14/07/24 (Sun) | 13:30 | (Girls' North-West 15C) | Craigieburn City FC | vs | Northcote City FC | ||
14/07/24 (Sun) | 14:15 | (Boys' Sunday North 13B Red) | Brunswick Juventus FC Nathan | vs | Brunswick City SC | ||
14/07/24 (Sun) | 14:15 | (Boys' West 16A) | Greenvale United SC | vs | Geelong Rangers SC | ||
14/07/24 (Sun) | 15:00 | (Metropolitan League 3 South-East) | East Bentleigh SC Metro 3 | vs | Old Scotch SC Blues | ||
15/07/24 (Mon) | 19:15 | (Metropolitan League 9 North-West) | Brunswick Zebras FC | vs | Footscray Rangers FC 3 |