Football Victoria
Fixtures/Results
Club Websites
Venues
Matches With Appointed Referees
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
FV - Metropolitan
/
Men's State League 3 North-West
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Filter by competition
Select a Competition
All Abilities League - Junior
All Abilities League - Senior Metro
All Abilities League - Social
All Abilities League - Youth Development
Boys' Sunday West 11 Kangaroos Blue
Community Premier League (CPL) - Girls 13
Community Premier League (CPL) - Girls 15
Community Premier League (CPL) - Girls 17
Boys' Saturday East 12A
Boys' Saturday East 7 Joeys Blue
Boys' Sunday East 12A
Boys' Sunday North 7 Kangaroos
Dockerty Cup
Girls' North-West 12A
Girls' Sunday North 7 Joeys
Boys' Saturday East 7 Joeys Green
Boys' Saturday South 12A
Boys' Sunday North 12A Blue
Boys' Sunday West 7 Kangaroos
Girls' South-East 12A
Girls' Sunday West 7 Joeys
Nike FC Cup
Boys' Saturday East 12B
Boys' Saturday South 7 Joeys Blue
Boys' Sunday North 12A Red
Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue
Girls' North 12B
Girls' Sunday East 8 Joeys Blue
VCON
Boys' Saturday South 12B Blue
Boys' Saturday South 7 Joeys Red
Boys' Sunday North 7 Wallabies Red
Boys' Sunday South 12A
Girls' South-East 12B
Girls' Sunday East 8 Joeys Red
Boys' Saturday East 8 Kangaroos
Boys' Saturday South 12B Red
Boys' Sunday South 7 Wallabies
Boys' Sunday West 12A Blue
Girls' Sunday North 8 Joeys Blue
Girls' West 12B
Boys' Saturday East 12C
Boys' Saturday East 8 Wallabies
Boys' Sunday West 12A Red
Boys' Sunday West 7 Wallabies Blue
Girls' East 12C
Girls' Sunday North 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 12C Blue
Boys' Saturday South 8 Kangaroos
Boys' Sunday East 12B Blue
Boys' Sunday West 7 Wallabies Red
Girls' North 12C Blue
Girls' Sunday South 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South 12C Red
Boys' Saturday South 8 Wallabies Blue
Boys' Sunday East 12B Red
Boys' Sunday East 7 Joeys Blue
Girls' North 12C Red
Girls' Sunday South 8 Joeys Green
Boys' Saturday South 12D
Boys' Saturday South 8 Wallabies Red
Boys' Sunday East 7 Joeys Red
Boys' Sunday North 12B Blue
Girls' North-West 12C
Girls' Sunday South 8 Joeys Red
Boys' Saturday East 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South-East 12D
Boys' Sunday North 12B Green
Boys' Sunday North 7 Joeys Blue
Girls' South 12C Blue
Girls' Sunday West 8 Joeys Blue
Boys' Saturday East 8 Joeys Green
Boys' Saturday South 12E
Boys' Sunday North 12B Red
Boys' Sunday North 7 Joeys Green
Girls' South 12C Red
Girls' Sunday West 8 Joeys Red
Victorian Premier League Womens
Boys' Saturday East 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 7 Joeys Orange
Boys' Sunday West 12B Blue
Girls' Sunday East 9 Kangaroos/Wallabies
Girls' West 12C
Victorian Premier League Womens Reserves
Boys' Saturday South 8 Joeys Blue
Boys' Sunday North 7 Joeys Purple
Boys' Sunday West 12B Green
Girls' North-West 13B
Girls' Sunday North 9 Wallabies
Boys' Saturday South 8 Joeys Green
Boys' Sunday North 7 Joeys Red
Boys' Sunday West 12B Red
Girls' South-East 13B
Girls' Sunday West 9 Wallabies
Boys' Saturday South 8 Joeys Orange
Boys' Sunday East 12C Blue
Boys' Sunday North 7 Joeys Yellow
Girls' East 13C
Girls' Sunday East 9 Joeys Green
Boys' Saturday South 8 Joeys Red
Boys' Sunday East 12C Red
Boys' Sunday South 7 Joeys Blue
Girls' North 13C
Girls' Sunday East 9 Joeys Red
Boys' Saturday East 9 Kangaroos
Boys' Sunday North 12C Blue
Boys' Sunday South 7 Joeys Red
Girls' North-West 13C
Girls' Sunday North 9 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday North 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Blue
Girls' South 13C
Girls' Sunday North 9 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 12C Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Green
Girls' North 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Blue
Boys' Saturday East 9 Wallabies Orange
Boys' Sunday South 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Orange
Girls' North-West 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Green
Boys' Saturday East 9 Wallabies Red
Boys' Sunday West 12C Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Purple
Girls' South 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Red
Girls' Sunday West 9 Joeys
Boys' Saturday South 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Red
Girls' South-East 13D
Boys' Saturday South 9 Wallabies Green
Boys' Sunday East 12D Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Yellow
Girls' Metropolitan 14B
Girls' South-East 14C
Boys' Saturday South 9 Wallabies Red
Boys' Sunday East 12D Red
Boys' Sunday East 8 Kangaroos
Girls' North 14C
Girls' North-West 15C
Girls' Sunday North 10 Wallabies
Boys' Saturday East 9 Joeys Blue
Boys' Sunday North 12D
Boys' Sunday North 8 Kangaroos Blue
Girls' Sunday South 10 Wallabies
Girls' West 14C
Boys' Saturday East 9 Joeys Green
Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 12D Blue
Girls' East 15D
Girls' Sunday East 10 Joeys Blue
Boys' Saturday East 9 Joeys Red
Boys' Sunday South 12D Red
Boys' Sunday South 8 Kangaroos/Wallabies
Girls' East 14D
Girls' North-West 15D
Girls' Sunday East 10 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Joeys Blue
Boys' Sunday West 12D
Boys' Sunday West 8 Kangaroos Blue
Girls' North-West 14D
Girls' Sunday North 10 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Joeys Green
Boys' Sunday North 12E
Boys' Sunday West 8 Kangaroos Red
Girls' South 14D
Girls' South 15C
Girls' Sunday North 10 Joeys Green
Boys' Saturday South 9 Joeys Orange
Boys' Sunday East 8 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 12E
Girls' North-West 15B
Girls' Sunday North 10 Joeys Yellow
Boys' Saturday South 9 Joeys Purple
Boys' Sunday East 13A
Boys' Sunday North 8 Wallabies Blue
Girls' Metropolitan 16A
Girls' South 15D
Girls' Sunday South 10 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Joeys Red
Boys' Sunday North 13A
Girls' Metropolitan 16B
Girls' Sunday South 10 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 8 Wallabies Red
Boys' Sunday South 13A
Girls' East 16C
Girls' Sunday West 10 Joeys
Boys' Saturday East 10 Kangaroos
Boys' Sunday South-East 13A
Boys' Sunday West 8 Wallabies Blue
Girls' East 16C Blue
Girls' Sunday East 11 Kangaroos/Wallabies
Boys' Saturday East 10 Wallabies
Boys' Sunday West 13A Blue
Boys' Sunday West 8 Wallabies Red
Girls' North 16C
Girls' Sunday West 11 Kangaroos/Wallabies
Boys' Saturday South 10 Kangaroos Blue
Boys' Saturday South 10 Kangaroos Red
Boys' Sunday East 8 Joeys Blue
Boys' Sunday West 13A Red
Girls' North-West 16C
Boys' Sunday East 13B
Boys' Sunday East 8 Joeys Red
Girls' South 16C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Blue
Boys' Sunday East 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 13B Blue
Girls' North-West 17/18B
Boys' Saturday South 10 Wallabies Green
Boys' Sunday North 13B Red
Boys' Sunday North 8 Joeys Blue
Girls' North-West 17/18C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Orange
Boys' Sunday North 8 Joeys Green
Boys' Sunday South 13B Blue
Girls' South-East 17/18C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Red
Boys' Sunday North 8 Joeys Orange
Boys' Sunday South 13B Red
Boys' Saturday East 10 Joeys Blue
Boys' Sunday North 8 Joeys Red
Boys' Sunday West 13B Blue
Boys' Saturday East 10 Joeys Orange
Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday West 13B Red
Boys' Saturday South 10 Joeys Blue
Boys' Sunday East 13C Blue
Boys' Sunday South 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South 10 Joeys Green
Boys' Sunday East 13C Red
Boys' Sunday South 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 10 Joeys Orange
Boys' Sunday North 13C Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Orange
Boys' Saturday South 10 Joeys Red
Boys' Sunday North 13C Green
Boys' Saturday East 11 Kangaroos
Boys' Sunday North 13C Red
Boys' Sunday West 8 Joeys Purple
Boys' Saturday South 11 Kangaroos Blue
Boys' Sunday South 13C Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 11 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 13C Red
Boys' Sunday West 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday East 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday West 13C Blue
Boys' Sunday East 9 Kangaroos Yellow
Boys' Sunday West 13C Red
Boys' Sunday East 13D Blue
Boys' Sunday North 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday East 13D Red
Boys' Sunday North 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday North 13D
Boys' Sunday West 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday South 13D
Boys' Sunday West 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday East 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 13D
Boys' Sunday East 9 Wallabies Green
Boys' Sunday North 13E
Boys' Sunday North 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday North 9 Wallabies Orange
Boys' Sunday South 13E Blue
Boys' Sunday North 9 Wallabies Green
Boys' Sunday South 13E Red
Boys' Sunday North 9 Wallabies Red
Boys' Sunday West 13E
Boys' East 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Blue
Boys' North 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Green
Boys' South 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Red
Boys' Sunday East 9 Joeys Blue
Boys' West 14A
Boys' East 14B
Boys' Sunday East 9 Joeys Green
Boys' North 14B Blue
Boys' Sunday East 9 Joeys Red
Boys' North 14B Red
Boys' Sunday North 9 Joeys Blue
Boys' South 14B Blue
Boys' Sunday North 9 Joeys Green
Boys' South 14B Red
Boys' Sunday North 9 Joeys Orange
Boys' Sunday North 9 Joeys Red
Boys' West 14B
Boys' East 14C
Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow
Boys' North 14C Blue
Boys' Sunday South 9 Joeys Blue
Boys' North 14C Red
Boys' Sunday South 9 Joeys Red
Boys' South 14C
Boys' Sunday West 9 Joeys Blue
Boys' Sunday West 9 Joeys Green
Boys' West 14C
Boys' East 14D
Boys' Sunday West 9 Joeys Orange
Boys' North 14D
Boys' Sunday West 9 Joeys Red
Boys' South 14D Blue
Boys' Sunday West 9 Joeys Yellow
Boys' South 14D Red
Boys' Sunday East 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday East 10 Kangaroos Green
Boys' West 14D
Boys' South-East 15A
Boys' Sunday North 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday North 10 Kangaroos Red
Boys' West 15A
Boys' North 15B
Boys' Sunday South 10 Kangaroos/Wallabies
Boys' South 15B
Boys' Sunday West 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday West 10 Kangaroos Red
Boys' West 15B
Boys' East 15C
Boys' North 15C
Boys' North 16A
Boys' South 15C Blue
Boys' South 15C Red
Boys' Sunday East 10 Wallabies Green
Boys' West 15C
Boys' East 15D
Boys' North-West 15D
Boys' South 15D
Boys' South-East 16A
Boys' Sunday East 10 Wallabies Red
Boys' Sunday North 10 Wallabies Blue
Boys' West 16A
Boys' East 16B
Boys' Sunday North 10 Wallabies Green
Boys' South 16B
Boys' Sunday North 10 Wallabies Red
Boys' Sunday West 10 Wallabies Blue
Boys' West 16B
Boys' East 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Green
Boys' North-West 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Orange
Boys' South 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Red
Boys' Metropolitan 17A
Boys' Sunday East 10 Joeys Blue
Boys' South-East 17B
Boys' Sunday East 10 Joeys Red
Boys' Sunday East 10 Joeys Yellow
Boys' West 17B
Boys' Metropolitan 17C
Boys' Sunday North 10 Joeys Blue
Boys' Metropolitan 17D
Boys' Sunday North 10 Joeys Green
Boys' East 18A
Boys' Sunday North 10 Joeys Red
Men's State League 1 North-West
Boys' South 18A
Boys' Sunday North 10 Joeys Yellow
Men's State League 1 North-West Reserves
Boys' Sunday South 10 Joeys Blue
Boys' Sunday South 10 Joeys Red
Boys' West 18A
Men's State League 1 South-East
Boys' North-West 18B
Boys' Sunday West 10 Joeys Blue
Men's State League 1 South-East Reserves
Boys' South-East 18B
Boys' Sunday West 10 Joeys Green
Men's State League 2 North-West
Boys' North 18C
Boys' Sunday West 10 Joeys Orange
Men's State League 2 North-West Reserves
Boys' North-West 21A
Boys' Sunday West 10 Joeys Red
Men's State League 2 South-East
Boys' South-East 21A
Boys' Sunday East 11 Kangaroos Blue
Men's State League 2 South-East Reserves
Boys' Metropolitan 21B
Boys' Sunday East 11 Kangaroos Red
Men's State League 3 North-West
Boys' Sunday North 11 Kangaroos Red
Men's State League 3 North-West Reserves
Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow
Men's State League 3 South-East
Boys' Sunday South 11 Kangaroos
Boys' Sunday South 11 Wallabies
Men's State League 3 South-East Reserves
Men's State League 4 East
Boys' Sunday West 11 Kangaroos Red
Men's State League 4 East Reserves
Men's State League 4 North
Men's State League 4 North Reserves
Men's State League 4 South
Men's State League 4 South Reserves
Men's State League 4 West
Men's State League 4 West Reserves
Men's State League 5 East
Men's State League 5 East Reserves
Men's State League 5 North
Men's State League 5 North Reserves
Men's State League 5 South
Men's State League 5 South Reserves
Men's State League 5 West
Men's State League 5 West Reserves
Women's State League 1 North-West
Women's State League 1 North-West Reserves
Women's State League 1 South-East
Women's State League 1 South-East Reserves
Women's State League 2 North-West
Women's State League 2 South-East
Women's State League 3 East
Women's State League 3 North
Women's State League 3 South
Women's State League 3 West
Women's State League 4 East
Women's State League 4 North
Women's State League 4 South
Women's State League 4 West
Women's State League 5 East
Women's State League 5 North
Women's State League 5 South
Women's State League 5 West
Men's Metropolitan Masters North
Men's Metropolitan Masters West
Metropolitan League 1
Metropolitan League 2 North-West
Metropolitan League 2 South-East
Metropolitan League 3 North-West
Metropolitan League 3 South-East
Metropolitan League 4 North-West
Metropolitan League 4 South-East
Metropolitan League 5 North-West
Metropolitan League 5 South-East
Metropolitan League 6 North-West
Metropolitan League 6 South-East
Metropolitan League 7 North-West
Metropolitan League 7 South-East
Metropolitan League 8 North-West
Metropolitan League 8 South-East
Metropolitan League 9 North-West
Metropolitan League 9 South-East
Boys' Sunday East 7 Kangaroos/Wallabies
Boys' Sunday East 8 Wallabies Red
Boys' Sunday North 11 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 11 Wallabies Green
Boys' Sunday North 11 Wallabies Red
Boys' Sunday West 11 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 11 Wallabies Blue
Boys' Sunday North 11 Wallabies Yellow
Boys' Sunday West 11 Wallabies Red
Boys' Saturday South 11 Joeys Orange
Boys' Sunday North 11 Joeys Blue
Boys' Saturday South 11 Joeys Blue
Boys' Sunday North 11 Joeys Red
Boys' Saturday South 11 Joeys Green
Boys' Saturday South 11 Joeys Red
Boys' Sunday North 11 Joeys Green
Boys' Sunday South 11 Joeys
Boys' Saturday South 11 Wallabies Green
Boys' Saturday South 11 Wallabies Blue
Boys' Saturday South 11 Wallabies Red
Boys' Saturday East 11 Joeys Green
Boys' Saturday East 11 Joeys Red
Boys' Sunday East 11 Joeys Green
Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow
Boys' Saturday East 11 Wallabies
Boys' Sunday East 11 Wallabies Red
Boys' Sunday East 11 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 11 Joeys Red
Boys' Sunday West 11 Joeys Blue
Boys' Sunday West 11 Joeys Green
Boys' Sunday West 11 Wallabies Green
Boys' Sunday West 11 Wallabies Blue
Girls' Sunday North 11 Joeys Blue
Girls' Sunday South 11 Joeys Red
Girls' Sunday South 11 Wallabies
Girls' Sunday East 11 Joeys
Girls' Sunday North 11 Wallabies
Girls' Sunday South 11 Joeys Blue
Girls' Sunday West 11 Joeys Blue
Girls' Sunday North 11 Joeys Red
Girls' Sunday West 11 Joeys Red
Fixtures/Results
Men's State League 3 North-West
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
J Talevski
Bundoora United FC
16
3
10
3
A Mathet
Heidelberg Eagles SC
6
1
2
2
A A Gueye
Heidelberg Eagles SC
10
2
3
1
A Petkoski
Point Cook FC
13
4
1
B Jones
Brunswick Zebras FC
3
1
D Garbett
Western Eagles SC
16
3
1
D Rajbanshi
Diamond Valley United SC
18
3
1
E Saglam
Diamond Valley United SC
17
10
6
1
H Thompson
Sunbury United FC
16
5
1
J Bhowan
Altona North SC
1
2
1
J Namor
Point Cook FC
10
1
1
J Grech
Sunbury United FC
14
6
1
J Xuereb
Epping City SC
7
4
1
J C Ortiz
Laverton FC
16
6
1
J Holt
Epping City SC
10
2
1
L Princigalli
Heidelberg Eagles SC
14
5
7
1
L Cable
Bundoora United FC
18
8
1
L Cotic
Bundoora United FC
14
1
1
M Lepre
Brunswick Zebras FC
12
2
5
1
M Taylor
Epping City SC
4
1
1
1
M Hume
Sunbury United FC
17
5
1
M L Valvo
Bundoora United FC
11
1
4
1
M Kanoun
Altona North SC
17
4
2
1
N Long
Sunbury United FC
19
4
5
1
N Naskovski
Epping City SC
16
2
1
S Breton
Heidelberg Eagles SC
6
1
1
S Lecaros
Laverton FC
13
2
1
S Missaghi
Western Eagles SC
9
3
5
1
T Demelis
Brunswick Zebras FC
17
2
1
1
T Hägele
Diamond Valley United SC
4
1
1
A Burke
Brunswick Zebras FC
9
1
3
A Spain
Diamond Valley United SC
15
1
A Omar
Altona North SC
6
1
2
A Pradhan
Diamond Valley United SC
9
1
A Eldridge
Brunswick Zebras FC
3
A Chivers
Epping City SC
2
A Gazic
Sunbury United FC
12
1
A Markovic
Point Cook FC
1
A Boyaci
Epping City SC
15
2
A Kullo
Point Cook FC
1
A Borrelli
Altona North SC
1
A Dobraszkiewicz
Epping City SC
5
A Fruscalzo
Williamstown SC
17
6
A Pitfield
Brunswick Zebras FC
5
1
A Capalbo
Williamstown SC
8
A Bakri
Heidelberg Eagles SC
13
2
A Suljic
Heidelberg Eagles SC
7
2
A Turer
Diamond Valley United SC
5
2
A Khaled
Heidelberg Eagles SC
8
1
A Martinez
Laverton FC
11
1
A Quiero
Williamstown SC
14
4
5
A Mebrahtu
Brunswick Zebras FC
1
A Verratti
Brunswick Zebras FC
2
A Lawrenson
Diamond Valley United SC
10
3
3
A Vlassis
Altona North SC
19
13
4
A Markovski
Epping City SC
1
A Elesa
Bundoora United FC
9
A Kalkan
Diamond Valley United SC
7
3
A Jashari
Heidelberg Eagles SC
6
A A D H Martinez
Point Cook FC
3
A D L Plaza-Sanchez
Laverton FC
11
1
3
A Awad
Laverton FC
16
2
A Lay
Heidelberg Eagles SC
13
A Simonovski
Bundoora United FC
1
A Palazzolo
Bundoora United FC
16
2
7
A Perroudon
Point Cook FC
8
1
A Saric
Epping City SC
19
A Lagoulis
Epping City SC
16
1
A D'Amore
Point Cook FC
1
A Komso
Western Eagles SC
9
A Brown-Shaw
Brunswick Zebras FC
16
2
5
A Mwinyi
Point Cook FC
7
A Takasaki
Brunswick Zebras FC
8
1
2
A Lymn
Point Cook FC
4
A Brima
Sunbury United FC
12
A Tokutani
Heidelberg Eagles SC
6
1
A Feltrin
Heidelberg Eagles SC
1
B Gennusa
Heidelberg Eagles SC
6
2
B Asir
Diamond Valley United SC
15
1
B Degal
Point Cook FC
8
1
B Adams
Brunswick Zebras FC
10
3
B Richardson
Sunbury United FC
8
1
B Mangar
Williamstown SC
11
1
1
B Debebe
Laverton FC
10
1
B Biak
Point Cook FC
1
B P Panta
Epping City SC
15
4
B Dundovic
Laverton FC
2
B Mudzikitiri
Sebastopol Vikings SC
15
1
B Petrevski
Williamstown SC
16
1
1
B Martinez
Sebastopol Vikings SC
5
C Rose
Heidelberg Eagles SC
1
C Velasquez
Laverton FC
11
6
C King
Sebastopol Vikings SC
7
2
2
C Kovas
Brunswick Zebras FC
1
C Panayiotou
Brunswick Zebras FC
6
1
C Coleman
Western Eagles SC
13
4
C Jessop
Laverton FC
4
C Sutera
Altona North SC
18
5
2
C Hayes
Brunswick Zebras FC
4
C Garley
Altona North SC
1
C Nagy
Williamstown SC
18
6
C Bencich
Western Eagles SC
18
3
1
C Onans
Bundoora United FC
1
C Poots
Point Cook FC
3
C Murray
Laverton FC
14
C Baker
Heidelberg Eagles SC
4
C Fraser
Williamstown SC
18
3
C Segura
Laverton FC
12
3
D Endo
Altona North SC
15
5
D Marasco
Diamond Valley United SC
3
D Rastocic
Sunbury United FC
10
8
3
D D Rozario
Laverton FC
14
1
1
D Todorov
Western Eagles SC
19
3
4
D Baricevic
Bundoora United FC
18
1
4
D Hume
Point Cook FC
8
1
D Mando
Diamond Valley United SC
12
2
7
D Soumelidis
Bundoora United FC
14
3
D Tinker
Sebastopol Vikings SC
19
2
D Xhaferaj
Heidelberg Eagles SC
8
D Surace
Epping City SC
19
4
4
D Gaffney
Sebastopol Vikings SC
18
1
2
D A G Tobon
Epping City SC
1
D Lenvai
Laverton FC
*
16
1
2
D Anderson
Sebastopol Vikings SC
18
3
D Shan
Altona North SC
4
D Kurspahic
Epping City SC
13
D Wanjiku
Heidelberg Eagles SC
5
1
2
D Wanjiku
Williamstown SC
7
D Maikousis
Diamond Valley United SC
2
D Eftimoski
Altona North SC
8
D Dioudis
Western Eagles SC
1
D Smoljko
Altona North SC
11
D Mwarabu
Point Cook FC
2
D D Bol
Sebastopol Vikings SC
10
D Lannen
Sebastopol Vikings SC
1
D D Via
Brunswick Zebras FC
14
1
D Lee
Altona North SC
16
3
D Renquin
Brunswick Zebras FC
7
1
E Cockayne-Goodin
Altona North SC
7
E Moquet
Heidelberg Eagles SC
5
1
E Kasanga
Point Cook FC
3
1
E Roccioletti
Brunswick Zebras FC
6
E Kibell
Diamond Valley United SC
*
12
F Bono
Altona North SC
9
1
1
F Tejo
Laverton FC
10
1
F Elmazi
Altona North SC
8
2
1
F B V
Altona North SC
13
1
F Caballero
Brunswick Zebras FC
6
G D Fiore
Heidelberg Eagles SC
3
1
G Dioudis
Western Eagles SC
19
1
2
G P B Borquez
Altona North SC
14
1
G Colangeli
Brunswick Zebras FC
19
2
4
G Romano
Point Cook FC
16
3
G Kenik
Heidelberg Eagles SC
11
2
G Basha
Heidelberg Eagles SC
3
G Jozeljic
Western Eagles SC
10
3
4
G Sljivic
Laverton FC
7
2
G Masudi
Point Cook FC
14
1
G Guerrieri
Heidelberg Eagles SC
4
H Bayrakli
Point Cook FC
8
1
1
H Cadigan
Williamstown SC
18
3
H Tran
Laverton FC
7
1
H Koch
Epping City SC
6
H Cavus
Diamond Valley United SC
1
H Yehia
Point Cook FC
7
1
H Morris
Heidelberg Eagles SC
16
2
2
H Ebisawa
Point Cook FC
8
1
1
H Ntakirutimana
Epping City SC
3
I Turkmen
Point Cook FC
6
I Manini
Brunswick Zebras FC
13
1
I Rasmussen
Sebastopol Vikings SC
9
I Read
Heidelberg Eagles SC
18
1
1
I Tuimuk
Point Cook FC
7
J Camilleri
Laverton FC
6
2
2
J Cotsanis
Laverton FC
18
1
3
J O'Dwyer
Brunswick Zebras FC
2
J Stewart
Diamond Valley United SC
4
J Butler
Williamstown SC
15
4
2
J Francis
Sebastopol Vikings SC
14
2
J Mcintyre
Sunbury United FC
15
3
4
J Polyzoudis
Williamstown SC
3
1
J Zomaya
Sunbury United FC
12
4
J Krajacic
Diamond Valley United SC
11
1
2
J Ignatidis
Bundoora United FC
14
10
8
J Micevski
Williamstown SC
19
1
3
J Sammut
Point Cook FC
10
1
J Serovski
Williamstown SC
1
J Sutera
Altona North SC
1
J Chaban
Bundoora United FC
14
2
1
J Hayne
Sunbury United FC
19
10
1
J Eaposito
Williamstown SC
1
1
J Fernandes
Epping City SC
3
J Vun
Western Eagles SC
9
J P M Elonga
Altona North SC
1
J Charles
Williamstown SC
*
10
5
1
J Pilcher
Western Eagles SC
17
2
J Villarreal
Altona North SC
6
1
J Harboglou
Williamstown SC
15
J Alcorace
Heidelberg Eagles SC
5
3
J Christopoulos
Diamond Valley United SC
18
J Lim-I
Laverton FC
1
J Horvat
Altona North SC
12
1
J A G Diaz
Heidelberg Eagles SC
12
2
J C P Rojas
Altona North SC
9
1
2
J Lamb
Bundoora United FC
5
J Ortiz
Laverton FC
8
1
J Low
Altona North SC
13
J F G Ramirez
Western Eagles SC
7
1
J Vargas
Laverton FC
1
J Sandoval
Laverton FC
5
1
J Szabo
Laverton FC
12
1
3
J Romeo
Point Cook FC
15
2
3
K Hubiak
Western Eagles SC
19
9
2
K Mostowski
Western Eagles SC
2
K Peldys
Sebastopol Vikings SC
17
4
1
K Mayam
Point Cook FC
2
K Kuradate
Williamstown SC
18
5
2
K Burch
Williamstown SC
7
5
2
K Tran
Point Cook FC
*
5
1
K Nguyen
Point Cook FC
18
K Filli
Heidelberg Eagles SC
1
K Mcdowell
Diamond Valley United SC
9
K Dobraszkiewicz
Western Eagles SC
11
2
K Voutianitis
Point Cook FC
3
K Sato
Epping City SC
15
4
K Rizza
Brunswick Zebras FC
17
1
1
K Stojiljkovic
Bundoora United FC
9
K Atkinson
Sunbury United FC
2
L Blizzard
Diamond Valley United SC
3
L Grech
Diamond Valley United SC
3
L Stavrevski
Brunswick Zebras FC
10
L Wright
Sebastopol Vikings SC
16
10
5
L Tombe
Sebastopol Vikings SC
19
4
3
L Bulamba
Diamond Valley United SC
19
4
2
L Stergkou
Heidelberg Eagles SC
5
1
1
L Alvarado
Laverton FC
1
L Drapper
Diamond Valley United SC
12
3
L Masudi
Heidelberg Eagles SC
3
1
L Misenga
Heidelberg Eagles SC
2
L Calandrella
Western Eagles SC
4
L D Amicis
Heidelberg Eagles SC
1
L Ruffino
Epping City SC
18
3
L Tabone
Point Cook FC
4
L Cavalcante
Williamstown SC
6
L Bosco
Bundoora United FC
12
L Cittadini
Bundoora United FC
6
L Cendoya
Heidelberg Eagles SC
1
L Folly
Sebastopol Vikings SC
5
1
L Samuri
Point Cook FC
9
1
M Czapnik
Sunbury United FC
6
M Mabor
Point Cook FC
1
M Furlong
Western Eagles SC
19
2
3
M S E Betancourt
Heidelberg Eagles SC
2
M O'Rourke
Western Eagles SC
19
M D L Plaza
Laverton FC
19
6
3
M Lynch
Sebastopol Vikings SC
15
M Foster
Brunswick Zebras FC
3
1
M Raines
Brunswick Zebras FC
19
3
M Strasser
Altona North SC
7
M Frisina
Brunswick Zebras FC
2
M Loverso
Williamstown SC
9
1
M Babic
Williamstown SC
3
M M Jr
Point Cook FC
3
M Schwab
Altona North SC
2
1
M Campelj
Sunbury United FC
10
M Chinyowa
Heidelberg Eagles SC
1
M Coleiro
Bundoora United FC
2
M Farrugia
Heidelberg Eagles SC
3
1
M Groppo
Epping City SC
12
1
1
M Lodkowski
Western Eagles SC
3
M Napoli
Western Eagles SC
19
1
3
M Sirgiovanni
Western Eagles SC
12
3
M Heringuez
Brunswick Zebras FC
10
1
3
M Gust
Brunswick Zebras FC
19
5
3
M Dimovski
Altona North SC
1
M Duiker
Diamond Valley United SC
2
M Nguyen
Laverton FC
5
1
M Santopietro
Epping City SC
18
4
1
M Stevoski
Point Cook FC
5
1
M Ivanovic
Western Eagles SC
3
M Scarcella
Heidelberg Eagles SC
8
M Reid
Western Eagles SC
12
1
4
M Lopez
Laverton FC
16
1
5
M Watanabe
Altona North SC
15
1
M Miri
Sunbury United FC
5
M Mok
Point Cook FC
13
1
1
M Cullen
Williamstown SC
5
1
M Kamara
Heidelberg Eagles SC
4
2
N Pham
Sunbury United FC
16
5
N Hamamoto
Point Cook FC
3
1
N Nakamura
Epping City SC
7
N Ghalandar
Diamond Valley United SC
16
N Abebe
Heidelberg Eagles SC
2
1
N Mitrovic
Sebastopol Vikings SC
10
1
4
N Blicharz
Western Eagles SC
18
1
N Pappas
Brunswick Zebras FC
11
3
1
N Woolward
Williamstown SC
13
N Srbinovski
Altona North SC
1
N Pascale
Point Cook FC
8
N Ngo
Point Cook FC
12
1
O Hazel
Williamstown SC
19
2
1
O Petlevski
Epping City SC
3
O Soto
Laverton FC
6
2
1
O Najdovski
Diamond Valley United SC
6
2
P Cocks
Sebastopol Vikings SC
19
4
P Karras
Sebastopol Vikings SC
18
6
2
P Strasser
Altona North SC
18
1
2
P A Tiktikakis
Altona North SC
8
P Montagna
Brunswick Zebras FC
1
P Giannopoulos
Brunswick Zebras FC
16
P Nguyen
Point Cook FC
14
2
4
P Lloyd
Williamstown SC
19
P Angeli
Sebastopol Vikings SC
16
P Sholapurkar
Point Cook FC
12
R Tshibasu
Bundoora United FC
15
1
R Flifel
Sunbury United FC
12
2
1
R Shrestha
Diamond Valley United SC
14
R Paligaru
Diamond Valley United SC
10
R Andrews
Epping City SC
7
1
R Ishida
Heidelberg Eagles SC
18
R Tung
Point Cook FC
11
6
3
R Damianou
Sunbury United FC
2
R Saglam
Diamond Valley United SC
15
1
5
R Mamur
Heidelberg Eagles SC
6
2
2
R Najdovski
Epping City SC
9
1
R Mois
Sunbury United FC
18
3
R Deme
Point Cook FC
8
2
1
R Phlorides
Bundoora United FC
19
2
R Barker
Williamstown SC
5
R Burns
Heidelberg Eagles SC
5
R Comito
Western Eagles SC
15
R Cotterill
Altona North SC
1
R Davies
Sunbury United FC
12
R Gauci
Diamond Valley United SC
9
R Maylin
Altona North SC
6
1
R Schorback
Sebastopol Vikings SC
19
3
R Takiguchi
Diamond Valley United SC
11
R Watanabe
Epping City SC
4
1
S Ahmed
Heidelberg Eagles SC
1
1
S Said
Point Cook FC
5
1
S Richardson
Epping City SC
*
16
2
S Wilson
Sunbury United FC
19
S Kolay
Diamond Valley United SC
3
1
S Arandez
Williamstown SC
2
S Mumford
Sunbury United FC
19
1
S Wright
Brunswick Zebras FC
14
1
S Farias
Laverton FC
13
2
S Rogan
Laverton FC
9
2
1
S Rivera
Epping City SC
6
1
S Kapela
Brunswick Zebras FC
8
1
1
S Boakye
Epping City SC
3
S Suleman
Heidelberg Eagles SC
10
2
S Ibrahim
Altona North SC
19
2
S Frimpong
Heidelberg Eagles SC
19
2
2
S Soumelidis
Bundoora United FC
2
S Russo
Brunswick Zebras FC
13
S Bettiol
Brunswick Zebras FC
2
S Stojanoski
Bundoora United FC
2
S Tzanoudakis
Epping City SC
14
1
1
S Gusevski
Bundoora United FC
16
2
S Mladenoski
Williamstown SC
19
S Maylett
Sebastopol Vikings SC
17
8
8
S Voutianitis
Point Cook FC
2
S Totakhil
Heidelberg Eagles SC
2
S Lama
Diamond Valley United SC
11
4
T R Naughton
Brunswick Zebras FC
3
T Negrit
Western Eagles SC
11
6
2
T Tamang
Diamond Valley United SC
18
1
T Watanabe
Point Cook FC
10
1
1
T Tzelepis
Bundoora United FC
8
1
2
T Andrews
Bundoora United FC
5
1
T Knott
Sunbury United FC
1
T Petricca
Epping City SC
8
T Williams
Western Eagles SC
7
9
2
T Nijhof
Sebastopol Vikings SC
10
1
T Pennycooke-Morgan
Bundoora United FC
16
3
3
T Charles
Heidelberg Eagles SC
6
1
T Smith-Grant
Sunbury United FC
11
1
T Scarcella
Heidelberg Eagles SC
19
1
4
U Cicek
Point Cook FC
7
4
V S Cichello
Altona North SC
13
3
W Mouchaileh
Bundoora United FC
19
2
W Coles
Laverton FC
19
W Georgiou
Sebastopol Vikings SC
7
2
Y Sumaili
Point Cook FC
1
Y R A M A H Ragab
Point Cook FC
1
Y Salievski
Heidelberg Eagles SC
2
Y Tzanoudakis
Epping City SC
19
Y Abaraya
Sunbury United FC
12
1
Y Sato
Epping City SC
11
12
1
Z Cittadini
Bundoora United FC
19
Z Mcaninly
Sebastopol Vikings SC
19
Z Bukhari
Altona North SC
1
Z Sljivic
Laverton FC
18
8
1
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started