Football Victoria
Fixtures/Results
Club Websites
Venues
Matches With Appointed Referees
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
FV - Metropolitan
/
Girls' North-West 15D
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Filter by competition
Select a Competition
All Abilities League - Junior
All Abilities League - Senior Metro
All Abilities League - Social
All Abilities League - Youth Development
Boys' Sunday West 11 Kangaroos Blue
Community Premier League (CPL) - Girls 13
Community Premier League (CPL) - Girls 15
Community Premier League (CPL) - Girls 17
Boys' Saturday East 12A
Boys' Saturday East 7 Joeys Blue
Boys' Sunday East 12A
Boys' Sunday North 7 Kangaroos
Dockerty Cup
Girls' North-West 12A
Girls' Sunday North 7 Joeys
Boys' Saturday East 7 Joeys Green
Boys' Saturday South 12A
Boys' Sunday North 12A Blue
Boys' Sunday West 7 Kangaroos
Girls' South-East 12A
Girls' Sunday West 7 Joeys
Nike FC Cup
Boys' Saturday East 12B
Boys' Saturday South 7 Joeys Blue
Boys' Sunday North 12A Red
Boys' Sunday North 7 Wallabies Blue
Girls' North 12B
Girls' Sunday East 8 Joeys Blue
VCON
Boys' Saturday South 12B Blue
Boys' Saturday South 7 Joeys Red
Boys' Sunday North 7 Wallabies Red
Boys' Sunday South 12A
Girls' South-East 12B
Girls' Sunday East 8 Joeys Red
Boys' Saturday East 8 Kangaroos
Boys' Saturday South 12B Red
Boys' Sunday South 7 Wallabies
Boys' Sunday West 12A Blue
Girls' Sunday North 8 Joeys Blue
Girls' West 12B
Boys' Saturday East 12C
Boys' Saturday East 8 Wallabies
Boys' Sunday West 12A Red
Boys' Sunday West 7 Wallabies Blue
Girls' East 12C
Girls' Sunday North 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 12C Blue
Boys' Saturday South 8 Kangaroos
Boys' Sunday East 12B Blue
Boys' Sunday West 7 Wallabies Red
Girls' North 12C Blue
Girls' Sunday South 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South 12C Red
Boys' Saturday South 8 Wallabies Blue
Boys' Sunday East 12B Red
Boys' Sunday East 7 Joeys Blue
Girls' North 12C Red
Girls' Sunday South 8 Joeys Green
Boys' Saturday South 12D
Boys' Saturday South 8 Wallabies Red
Boys' Sunday East 7 Joeys Red
Boys' Sunday North 12B Blue
Girls' North-West 12C
Girls' Sunday South 8 Joeys Red
Boys' Saturday East 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South-East 12D
Boys' Sunday North 12B Green
Boys' Sunday North 7 Joeys Blue
Girls' South 12C Blue
Girls' Sunday West 8 Joeys Blue
Boys' Saturday East 8 Joeys Green
Boys' Saturday South 12E
Boys' Sunday North 12B Red
Boys' Sunday North 7 Joeys Green
Girls' South 12C Red
Girls' Sunday West 8 Joeys Red
Victorian Premier League Womens
Boys' Saturday East 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 7 Joeys Orange
Boys' Sunday West 12B Blue
Girls' Sunday East 9 Kangaroos/Wallabies
Girls' West 12C
Victorian Premier League Womens Reserves
Boys' Saturday South 8 Joeys Blue
Boys' Sunday North 7 Joeys Purple
Boys' Sunday West 12B Green
Girls' North-West 13B
Girls' Sunday North 9 Wallabies
Boys' Saturday South 8 Joeys Green
Boys' Sunday North 7 Joeys Red
Boys' Sunday West 12B Red
Girls' South-East 13B
Girls' Sunday West 9 Wallabies
Boys' Saturday South 8 Joeys Orange
Boys' Sunday East 12C Blue
Boys' Sunday North 7 Joeys Yellow
Girls' East 13C
Girls' Sunday East 9 Joeys Green
Boys' Saturday South 8 Joeys Red
Boys' Sunday East 12C Red
Boys' Sunday South 7 Joeys Blue
Girls' North 13C
Girls' Sunday East 9 Joeys Red
Boys' Saturday East 9 Kangaroos
Boys' Sunday North 12C Blue
Boys' Sunday South 7 Joeys Red
Girls' North-West 13C
Girls' Sunday North 9 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday North 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Blue
Girls' South 13C
Girls' Sunday North 9 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 12C Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Green
Girls' North 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Blue
Boys' Saturday East 9 Wallabies Orange
Boys' Sunday South 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Orange
Girls' North-West 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Green
Boys' Saturday East 9 Wallabies Red
Boys' Sunday West 12C Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Purple
Girls' South 13D
Girls' Sunday South 9 Joeys Red
Girls' Sunday West 9 Joeys
Boys' Saturday South 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 12C Red
Boys' Sunday West 7 Joeys Red
Girls' South-East 13D
Boys' Saturday South 9 Wallabies Green
Boys' Sunday East 12D Blue
Boys' Sunday West 7 Joeys Yellow
Girls' Metropolitan 14B
Girls' South-East 14C
Boys' Saturday South 9 Wallabies Red
Boys' Sunday East 12D Red
Boys' Sunday East 8 Kangaroos
Girls' North 14C
Girls' North-West 15C
Girls' Sunday North 10 Wallabies
Boys' Saturday East 9 Joeys Blue
Boys' Sunday North 12D
Boys' Sunday North 8 Kangaroos Blue
Girls' Sunday South 10 Wallabies
Girls' West 14C
Boys' Saturday East 9 Joeys Green
Boys' Sunday North 8 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 12D Blue
Girls' East 15D
Girls' Sunday East 10 Joeys Blue
Boys' Saturday East 9 Joeys Red
Boys' Sunday South 12D Red
Boys' Sunday South 8 Kangaroos/Wallabies
Girls' East 14D
Girls' North-West 15D
Girls' Sunday East 10 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Joeys Blue
Boys' Sunday West 12D
Boys' Sunday West 8 Kangaroos Blue
Girls' North-West 14D
Girls' Sunday North 10 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Joeys Green
Boys' Sunday North 12E
Boys' Sunday West 8 Kangaroos Red
Girls' South 14D
Girls' South 15C
Girls' Sunday North 10 Joeys Green
Boys' Saturday South 9 Joeys Orange
Boys' Sunday East 8 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 12E
Girls' North-West 15B
Girls' Sunday North 10 Joeys Yellow
Boys' Saturday South 9 Joeys Purple
Boys' Sunday East 13A
Boys' Sunday North 8 Wallabies Blue
Girls' Metropolitan 16A
Girls' South 15D
Girls' Sunday South 10 Joeys Blue
Boys' Saturday South 9 Joeys Red
Boys' Sunday North 13A
Girls' Metropolitan 16B
Girls' Sunday South 10 Joeys Red
Boys' Saturday South 9 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 8 Wallabies Red
Boys' Sunday South 13A
Girls' East 16C
Girls' Sunday West 10 Joeys
Boys' Saturday East 10 Kangaroos
Boys' Sunday South-East 13A
Boys' Sunday West 8 Wallabies Blue
Girls' East 16C Blue
Girls' Sunday East 11 Kangaroos/Wallabies
Boys' Saturday East 10 Wallabies
Boys' Sunday West 13A Blue
Boys' Sunday West 8 Wallabies Red
Girls' North 16C
Girls' Sunday West 11 Kangaroos/Wallabies
Boys' Saturday South 10 Kangaroos Blue
Boys' Saturday South 10 Kangaroos Red
Boys' Sunday East 8 Joeys Blue
Boys' Sunday West 13A Red
Girls' North-West 16C
Boys' Sunday East 13B
Boys' Sunday East 8 Joeys Red
Girls' South 16C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Blue
Boys' Sunday East 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 13B Blue
Girls' North-West 17/18B
Boys' Saturday South 10 Wallabies Green
Boys' Sunday North 13B Red
Boys' Sunday North 8 Joeys Blue
Girls' North-West 17/18C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Orange
Boys' Sunday North 8 Joeys Green
Boys' Sunday South 13B Blue
Girls' South-East 17/18C
Boys' Saturday South 10 Wallabies Red
Boys' Sunday North 8 Joeys Orange
Boys' Sunday South 13B Red
Boys' Saturday East 10 Joeys Blue
Boys' Sunday North 8 Joeys Red
Boys' Sunday West 13B Blue
Boys' Saturday East 10 Joeys Orange
Boys' Sunday North 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday West 13B Red
Boys' Saturday South 10 Joeys Blue
Boys' Sunday East 13C Blue
Boys' Sunday South 8 Joeys Blue
Boys' Saturday South 10 Joeys Green
Boys' Sunday East 13C Red
Boys' Sunday South 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 10 Joeys Orange
Boys' Sunday North 13C Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Orange
Boys' Saturday South 10 Joeys Red
Boys' Sunday North 13C Green
Boys' Saturday East 11 Kangaroos
Boys' Sunday North 13C Red
Boys' Sunday West 8 Joeys Purple
Boys' Saturday South 11 Kangaroos Blue
Boys' Sunday South 13C Blue
Boys' Sunday West 8 Joeys Red
Boys' Saturday South 11 Kangaroos Red
Boys' Sunday South 13C Red
Boys' Sunday West 8 Joeys Yellow
Boys' Sunday East 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday West 13C Blue
Boys' Sunday East 9 Kangaroos Yellow
Boys' Sunday West 13C Red
Boys' Sunday East 13D Blue
Boys' Sunday North 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday East 13D Red
Boys' Sunday North 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday North 13D
Boys' Sunday West 9 Kangaroos Blue
Boys' Sunday South 13D
Boys' Sunday West 9 Kangaroos Red
Boys' Sunday East 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 13D
Boys' Sunday East 9 Wallabies Green
Boys' Sunday North 13E
Boys' Sunday North 9 Wallabies Blue
Boys' Sunday North 9 Wallabies Orange
Boys' Sunday South 13E Blue
Boys' Sunday North 9 Wallabies Green
Boys' Sunday South 13E Red
Boys' Sunday North 9 Wallabies Red
Boys' Sunday West 13E
Boys' East 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Blue
Boys' North 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Green
Boys' South 14A
Boys' Sunday West 9 Wallabies Red
Boys' Sunday East 9 Joeys Blue
Boys' West 14A
Boys' East 14B
Boys' Sunday East 9 Joeys Green
Boys' North 14B Blue
Boys' Sunday East 9 Joeys Red
Boys' North 14B Red
Boys' Sunday North 9 Joeys Blue
Boys' South 14B Blue
Boys' Sunday North 9 Joeys Green
Boys' South 14B Red
Boys' Sunday North 9 Joeys Orange
Boys' Sunday North 9 Joeys Red
Boys' West 14B
Boys' East 14C
Boys' Sunday North 9 Joeys Yellow
Boys' North 14C Blue
Boys' Sunday South 9 Joeys Blue
Boys' North 14C Red
Boys' Sunday South 9 Joeys Red
Boys' South 14C
Boys' Sunday West 9 Joeys Blue
Boys' Sunday West 9 Joeys Green
Boys' West 14C
Boys' East 14D
Boys' Sunday West 9 Joeys Orange
Boys' North 14D
Boys' Sunday West 9 Joeys Red
Boys' South 14D Blue
Boys' Sunday West 9 Joeys Yellow
Boys' South 14D Red
Boys' Sunday East 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday East 10 Kangaroos Green
Boys' West 14D
Boys' South-East 15A
Boys' Sunday North 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday North 10 Kangaroos Red
Boys' West 15A
Boys' North 15B
Boys' Sunday South 10 Kangaroos/Wallabies
Boys' South 15B
Boys' Sunday West 10 Kangaroos Blue
Boys' Sunday West 10 Kangaroos Red
Boys' West 15B
Boys' East 15C
Boys' North 15C
Boys' North 16A
Boys' South 15C Blue
Boys' South 15C Red
Boys' Sunday East 10 Wallabies Green
Boys' West 15C
Boys' East 15D
Boys' North-West 15D
Boys' South 15D
Boys' South-East 16A
Boys' Sunday East 10 Wallabies Red
Boys' Sunday North 10 Wallabies Blue
Boys' West 16A
Boys' East 16B
Boys' Sunday North 10 Wallabies Green
Boys' South 16B
Boys' Sunday North 10 Wallabies Red
Boys' Sunday West 10 Wallabies Blue
Boys' West 16B
Boys' East 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Green
Boys' North-West 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Orange
Boys' South 16C
Boys' Sunday West 10 Wallabies Red
Boys' Metropolitan 17A
Boys' Sunday East 10 Joeys Blue
Boys' South-East 17B
Boys' Sunday East 10 Joeys Red
Boys' Sunday East 10 Joeys Yellow
Boys' West 17B
Boys' Metropolitan 17C
Boys' Sunday North 10 Joeys Blue
Boys' Metropolitan 17D
Boys' Sunday North 10 Joeys Green
Boys' East 18A
Boys' Sunday North 10 Joeys Red
Men's State League 1 North-West
Boys' South 18A
Boys' Sunday North 10 Joeys Yellow
Men's State League 1 North-West Reserves
Boys' Sunday South 10 Joeys Blue
Boys' Sunday South 10 Joeys Red
Boys' West 18A
Men's State League 1 South-East
Boys' North-West 18B
Boys' Sunday West 10 Joeys Blue
Men's State League 1 South-East Reserves
Boys' South-East 18B
Boys' Sunday West 10 Joeys Green
Men's State League 2 North-West
Boys' North 18C
Boys' Sunday West 10 Joeys Orange
Men's State League 2 North-West Reserves
Boys' North-West 21A
Boys' Sunday West 10 Joeys Red
Men's State League 2 South-East
Boys' South-East 21A
Boys' Sunday East 11 Kangaroos Blue
Men's State League 2 South-East Reserves
Boys' Metropolitan 21B
Boys' Sunday East 11 Kangaroos Red
Men's State League 3 North-West
Boys' Sunday North 11 Kangaroos Red
Men's State League 3 North-West Reserves
Boys' Sunday North 11 Kangaroos Yellow
Men's State League 3 South-East
Boys' Sunday South 11 Kangaroos
Boys' Sunday South 11 Wallabies
Men's State League 3 South-East Reserves
Men's State League 4 East
Boys' Sunday West 11 Kangaroos Red
Men's State League 4 East Reserves
Men's State League 4 North
Men's State League 4 North Reserves
Men's State League 4 South
Men's State League 4 South Reserves
Men's State League 4 West
Men's State League 4 West Reserves
Men's State League 5 East
Men's State League 5 East Reserves
Men's State League 5 North
Men's State League 5 North Reserves
Men's State League 5 South
Men's State League 5 South Reserves
Men's State League 5 West
Men's State League 5 West Reserves
Women's State League 1 North-West
Women's State League 1 North-West Reserves
Women's State League 1 South-East
Women's State League 1 South-East Reserves
Women's State League 2 North-West
Women's State League 2 South-East
Women's State League 3 East
Women's State League 3 North
Women's State League 3 South
Women's State League 3 West
Women's State League 4 East
Women's State League 4 North
Women's State League 4 South
Women's State League 4 West
Women's State League 5 East
Women's State League 5 North
Women's State League 5 South
Women's State League 5 West
Men's Metropolitan Masters North
Men's Metropolitan Masters West
Metropolitan League 1
Metropolitan League 2 North-West
Metropolitan League 2 South-East
Metropolitan League 3 North-West
Metropolitan League 3 South-East
Metropolitan League 4 North-West
Metropolitan League 4 South-East
Metropolitan League 5 North-West
Metropolitan League 5 South-East
Metropolitan League 6 North-West
Metropolitan League 6 South-East
Metropolitan League 7 North-West
Metropolitan League 7 South-East
Metropolitan League 8 North-West
Metropolitan League 8 South-East
Metropolitan League 9 North-West
Metropolitan League 9 South-East
Boys' Sunday East 7 Kangaroos/Wallabies
Boys' Sunday East 8 Wallabies Red
Boys' Sunday North 11 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 11 Wallabies Green
Boys' Sunday North 11 Wallabies Red
Boys' Sunday West 11 Joeys Yellow
Boys' Sunday North 11 Wallabies Blue
Boys' Sunday North 11 Wallabies Yellow
Boys' Sunday West 11 Wallabies Red
Boys' Saturday South 11 Joeys Orange
Boys' Sunday North 11 Joeys Blue
Boys' Saturday South 11 Joeys Blue
Boys' Sunday North 11 Joeys Red
Boys' Saturday South 11 Joeys Green
Boys' Saturday South 11 Joeys Red
Boys' Sunday North 11 Joeys Green
Boys' Sunday South 11 Joeys
Boys' Saturday South 11 Wallabies Green
Boys' Saturday South 11 Wallabies Blue
Boys' Saturday South 11 Wallabies Red
Boys' Saturday East 11 Joeys Green
Boys' Saturday East 11 Joeys Red
Boys' Sunday East 11 Joeys Green
Boys' Sunday East 11 Joeys Yellow
Boys' Saturday East 11 Wallabies
Boys' Sunday East 11 Wallabies Red
Boys' Sunday East 11 Wallabies Blue
Boys' Sunday West 11 Joeys Red
Boys' Sunday West 11 Joeys Blue
Boys' Sunday West 11 Joeys Green
Boys' Sunday West 11 Wallabies Green
Boys' Sunday West 11 Wallabies Blue
Girls' Sunday North 11 Joeys Blue
Girls' Sunday South 11 Joeys Red
Girls' Sunday South 11 Wallabies
Girls' Sunday East 11 Joeys
Girls' Sunday North 11 Wallabies
Girls' Sunday South 11 Joeys Blue
Girls' Sunday West 11 Joeys Blue
Girls' Sunday North 11 Joeys Red
Girls' Sunday West 11 Joeys Red
Fixtures/Results
Girls' North-West 15D
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
A Suleiman
Uni Hill Eagles FC
9
5
A Ahir
Truganina Lions SC
2
A Miller
Sunbury United FC
10
A Tonderys
Darebin United SC
2
A Kneale
Darebin United SC
11
A Mughal
Pascoe Vale FC
10
A Squatrito
Sunbury United FC
7
1
A Kupsch
Keon Park SC
10
A Butrus
Roxburgh Park United SC
9
A Nimalan
Keon Park SC
10
A Chahine
Uni Hill Eagles FC
9
A Hanu
Uni Hill Eagles FC
9
A Jain
Pascoe Vale FC
8
A Loncaric
Greenvale United SC
9
A Nerouppos
Keon Park SC
9
A Stipancevic
Sunbury United FC
8
A Patel
Truganina Lions SC
3
A Botres
Roxburgh Park United SC
7
1
A Georgiopoulos
Darebin United SC
9
A Derriman
Sunbury United FC
8
1
A Guerreiro
Greenvale United SC
8
A Gill
Truganina Lions SC
2
A Ahmad
Uni Hill Eagles FC
9
A Maqbool
Pascoe Vale FC
10
A Akkurt
Greenvale United SC
10
4
A Kurucu
Greenvale United SC
1
B Khalil
Uni Hill Eagles FC
9
B Akyildiz
Greenvale United SC
10
C Han
Greenvale United SC
10
7
C Barre-Whitford
Sunbury United FC
6
D Hussein
Uni Hill Eagles FC
7
D Nauman
Point Cook FC
1
D N Guner
Pascoe Vale FC
4
D Hanna
Roxburgh Park United SC
8
1
E Eskin
Greenvale United SC
9
E Pinnuto
Keon Park SC
2
E Carli
Keon Park SC
10
E Northey
Sunbury United FC
6
E Bell
Darebin Falcons WSC Navy
8
E Tshaba
Roxburgh Park United SC
2
E Burns
Sunbury United FC
10
E Maksoud
Pascoe Vale FC
8
2
E Stanojoska
Point Cook FC
6
E Mccarthy
Darebin Falcons WSC Navy
11
1
E Vasey
Sunbury United FC
6
E Kanj
Greenvale United SC
10
14
E Amir
Pascoe Vale FC
8
E Ozcoban
Greenvale United SC
10
10
E Morello
Pascoe Vale FC
1
F Thompson
Keon Park SC
10
1
F Tsokas
Darebin United SC
4
F Friend
Keon Park SC
10
G Bettio
Darebin Falcons WSC Navy
9
G Cameron
Point Cook FC
11
20
G Elliott
Sunbury United FC
10
G Khalil
Uni Hill Eagles FC
9
G Macri
Darebin United SC
11
4
G Daoud
Uni Hill Eagles FC
9
G Seward-Dodd
Darebin United SC
10
H Fahmi
Point Cook FC
10
H Radwan
Darebin Falcons WSC Navy
9
2
H Danielis
Darebin Falcons WSC Navy
8
H M Gutierrez
Point Cook FC
10
11
H Leon
Point Cook FC
11
H Williams
Darebin United SC
1
H Jinks
Darebin Falcons WSC Navy
10
H Mccormick
Point Cook FC
11
H Trenaman
Point Cook FC
8
H Tiba
Pascoe Vale FC
2
I Toma
Roxburgh Park United SC
9
I Koester
Darebin Falcons WSC Navy
10
5
I Atmaca
Greenvale United SC
10
I Guastalegname
Point Cook FC
11
I Lu
Keon Park SC
10
I M Gutierrez
Point Cook FC
8
3
I Hanna
Roxburgh Park United SC
2
I Monger
Pascoe Vale FC
10
I Naidu
Point Cook FC
6
1
J Abbouchi
Pascoe Vale FC
10
J Portelli
Darebin United SC
9
J C Gabriel
Truganina Lions SC
1
J Miao
Keon Park SC
9
1
J Aberle
Darebin Falcons WSC Navy
1
J Kassem
Pascoe Vale FC
10
6
J Salas
Point Cook FC
10
1
K Younan
Roxburgh Park United SC
9
K Devakumar
Truganina Lions SC
3
K Cobb
Pascoe Vale FC
10
K Connolly
Point Cook FC
8
4
K Anderson
Point Cook FC
11
1
K Hildred-Beauvallet
Darebin Falcons WSC Navy
11
1
L Rigby-Jaafar
Truganina Lions SC
3
L Kyriakous
Pascoe Vale FC
10
1
L Lovelock
Keon Park SC
10
1
L Coelli
Darebin United SC
11
1
L Goddard
Darebin Falcons WSC Navy
10
L Redfern
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI
1
1
L Rizki
Keon Park SC
10
L Bruzzaniti
Pascoe Vale FC
10
1
M Gabress
Roxburgh Park United SC
8
3
M Rumoro
Pascoe Vale FC
3
5
M Hotham
Darebin Falcons WSC Navy
5
1
M Chaudhary
Truganina Lions SC
3
M Winczura
Pascoe Vale FC
7
M Symons
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI
1
1
M Shimoun
Roxburgh Park United SC
7
M Mattosha
Roxburgh Park United SC
6
M Kako
Roxburgh Park United SC
9
M Yako
Greenvale United SC
9
2
M Qaryaqos
Roxburgh Park United SC
9
1
M Fernandes
Greenvale United SC
10
M Gill
Sunbury United FC
8
M Kako
Roxburgh Park United SC
9
M D L Rosa
Roxburgh Park United SC
7
1
M Bromley
Keon Park SC
10
2
M Davis
Sunbury United FC
9
M Zoukis
Keon Park SC
4
M Belles
Darebin United SC
3
M Hammon
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI
1
1
M Pathi
Truganina Lions SC
1
M Micallef
Pascoe Vale FC
3
N Konstantinou
Darebin United SC
10
1
N Khodr
Uni Hill Eagles FC
9
1
N Hasan
Roxburgh Park United SC
7
N Mowahhedi
Roxburgh Park United SC
9
2
N Snelders
Darebin Falcons WSC Navy
10
N Ellis-Jones
Darebin United SC
8
1
N Lania
Darebin United SC
9
1
N Karahan
Greenvale United SC
10
2
O Michailidis
Darebin Falcons WSC Navy
9
O Howes
Sunbury United FC
9
O Tan
Darebin Falcons WSC Navy
10
O Badal
Roxburgh Park United SC
9
1
P Tundia
Truganina Lions SC
3
P Singh
Point Cook FC
10
6
P K Joia
Truganina Lions SC
3
2
P Taylor
Sunbury United FC
10
6
P Bhattacharya
Truganina Lions SC
1
R Khamo
Roxburgh Park United SC
4
R Rashid
Darebin Falcons WSC Navy
7
R N Salah
Truganina Lions SC
3
R A Throo
Roxburgh Park United SC
9
2
R Mataga
Keon Park SC
10
R Toomaga
Pascoe Vale FC
10
5
R Rewha
Sunbury United FC
7
R Baghdadi
Pascoe Vale FC
1
R Lane
Sunbury United FC
9
S Brierley
Pascoe Vale FC
10
S Dilek
Greenvale United SC
5
S Alyas
Roxburgh Park United SC
8
S Awad
Greenvale United SC
8
S Galea
Pascoe Vale FC
10
S Novella
Darebin United SC
10
1
S Ajro
Darebin United SC
4
1
S Patel
Truganina Lions SC
1
S Akkari
Uni Hill Eagles FC
9
S Iuele
Darebin United SC
3
S Pongrac
Sunbury United FC
9
1
S Tongopoulos
Darebin United SC
5
S Tsouras
Keon Park SC
1
1
S Singh
Point Cook FC
10
S Cassinides
Sunbury United FC
9
5
S Hutchins
Darebin Falcons WSC Navy
1
S Ayoub
Uni Hill Eagles FC
9
S Ataata
Darebin Falcons WSC Navy
8
S Ahmed
Pascoe Vale FC
10
S Oumar
Uni Hill Eagles FC
9
3
S Hussein
Uni Hill Eagles FC
9
2
T Susnjara
Greenvale United SC
8
T Upadhyay
Point Cook FC
6
2
T Kekoc
Pascoe Vale FC
4
5
T Vidgen
Darebin United SC
11
9
T Pantling
Uni Hill Eagles FC
9
T Girma
Truganina Lions SC
1
T Godfrey
Darebin Falcons WSC Navy
8
T Konstantinou
Darebin United SC
11
V Thynne
Darebin United SC
10
Y Osman
Greenvale United SC
10
7
Y Assaad
Keon Park SC
10
Y Genese
Truganina Lions SC
1
Z Hussein
Uni Hill Eagles FC
9
Z Issa
Uni Hill Eagles FC
8
Z Ibrahim
Truganina Lions SC
1
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started