Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
10:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 14A) |
Williamstown SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Dandenong City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Point Cook FC |
Sebastopol Vikings SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 3 West |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
Boroondara Eagles FC (FR) |
Glen Waverley SC - U12 Rebels |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Colombia - Men |
Falam Chin - Men |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Manningham United FC - U13A Red |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
12:30 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 16C) |
Monbulk Rangers SC Sapphires |
Mooroolbark SC - Girls U16s - Daniel Karsai |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
14:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Eastern Lions SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
More Park |
(Women's State League 4 West) |
North Sunshine Eagles SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Assistant |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Croydon City Soccer Club - Green |
Malvern City FC 12B Blue |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
12:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Point Cook FC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Footscray Rangers FC 3 |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:30 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Tarneit United SC |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Assistant |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Skye United FC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Colombia - Men |
Falam Chin - Men |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Debneys Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Newmarket Phoenix FC |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Assistant |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Westvale Olympic FC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Ringwood City FC (PD) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:45 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12E) |
Westvale Olympic FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 North) |
Old Scotch SC |
Northern Falcons FC |
Appt |
Assistant |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - SSF5a (U10/11) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee Coach |
03/07/24 (Wed) |
19:45 |
Olympic Village - Pitch 1 - (NPL) |
(Dockerty Cup) |
Heidelberg United FC |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Girls' South-East 12A) |
Manningham Juventus Football Club |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Boys' South 14B Red) |
Monash City Villarreal FC |
Sandringham SC Saints |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13C) |
Skye United FC Girls 13 |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee Mentor |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12C) |
Ringwood City FC (RP) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Melburnians SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:15 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Sandringham SC Jaguars |
Chelsea FC U13 Royals |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
02/08/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park Main Pitch |
(Women's State League 5 West) |
Melton Phoenix FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
05/07/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Chisholm United FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
05/07/24 (Fri) |
20:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Lara United FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:15 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Assistant |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Tarneit United SC |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 3B |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Williamstown SC |
WPSC Under 12 Boys JK |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
Whitehorse United SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Manningham United FC - U17 CPL Girls |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
09:30 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 14C Red) |
Craigieburn City FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
03/07/24 (Wed) |
19:45 |
Olympic Village - Pitch 1 - (NPL) |
(Dockerty Cup) |
Heidelberg United FC |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
10:30 |
Olympic Village - Pitch 2 East |
(Boys' North 14B Blue) |
Heidelberg United FC |
BZ Boys' North 14B Blue |
Appt |
Referee |
05/07/24 (Fri) |
20:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Lara United FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Hume City FC Red |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 16C) |
Berwick City SC U16 WILDCATS |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:45 |
Tulliallan Reserve |
(Boys' South 14B Blue) |
Cranbourne United SC |
Langwarrin SC 13A |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bentleigh United Cobras FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tatterson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Dandenong South SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Women's State League 4 East) |
La Trobe University SC - W1 |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Colombia - Women |
Australia - Women |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Bentleigh SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
13:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Colombia - Men |
Falam Chin - Men |
Appt |
Assistant |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Altona City SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Middle Park FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 12C) |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Malvern City FC 12C Girls |
Appt |
Referee |
03/07/24 (Wed) |
19:45 |
Olympic Village - Pitch 1 - (NPL) |
(Dockerty Cup) |
Heidelberg United FC |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 14C) |
Doreen United Soccer Club |
Darebin Falcons WSC Red - U14 |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
13:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) |
(Metropolitan League 2 South-East) |
South Yarra SC |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
Anderson Park |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
DRSC U12B - AF |
Knox United SC Blue Paul |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' North 15B) |
Essendon Royals SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
15:15 |
Sumner Park |
(Men's State League 3 North-West) |
Brunswick Zebras FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
02/07/24 (Tue) |
19:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:10 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Manningham United FC - U15 CPL Girls |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
12:00 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18B) |
Yarraville FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:00 |
PEGS Sporting Field |
(Women's State League 5 West) |
PEGS SC |
La Trobe University SC - W2 |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:15 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13D) |
Lalor United Junior SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:30 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Girls' North 13C) |
La Trobe University SC U13 Girls |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
17:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee Mentor |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 12C) |
Oakleigh Cannons FC Peter X |
Malvern City FC 12C Girls |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
12:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Manningham Juventus FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' East 14A) |
Berwick City SC U14 EAGLES |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
10:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 1 |
(VCON) |
Somalia - Men |
Colombia - Men |
Appt |
Assistant |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Willsmere Park |
(Women's State League 5 North) |
East Kew FC |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Assistant |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Strathmore |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:00 |
Mackie Road Reserve |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Elwood City U14B Green |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
Mackie Road Reserve |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Glen Eira FC (Claw) |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
08:30 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Girls' East 13C) |
Manningham United FC - U13C Girls |
Riversdale SC |
Appt |
Assistant |
05/07/24 (Fri) |
20:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Lara United FC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Assistant |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Peninsula Strikers Senior FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North-West 15C) |
Watsonia Heights FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Essendon Royals SC RED |
Box Hill United Pythagoras FC BLACK |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:30 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC WHITE |
Westside Strikers FC - U13B Girls |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
11:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Boys' Saturday East 12C) |
Ringwood City FC (RP) |
Boroondara Eagles FC (SH) |
Appt |
Referee |
06/07/24 (Sat) |
13:00 |
Bell Park Sports Club - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Bell Park SC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
4th Official |
03/07/24 (Wed) |
19:45 |
Olympic Village - Pitch 1 - (NPL) |
(Dockerty Cup) |
Heidelberg United FC |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' North 14B Red) |
Keilor Park SC U14 Boys Hawks |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
10:00 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13C) |
Bayside Argonauts FC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
28/06/24 (Fri) |
19:30 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
La Trobe University SC Old Boys |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Northcote City FC White |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
03/07/24 (Wed) |
19:45 |
Olympic Village - Pitch 1 - (NPL) |
(Dockerty Cup) |
Heidelberg United FC |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
11:15 |
Balmoral Park Juniors |
(Boys' West 15C) |
Balmoral FC - Derzelez |
Maidstone United SC |
Appt |
Referee |
30/06/24 (Sun) |
11:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 14D) |
Darebin Falcons WSC Blue |
Darebin Falcons WSC White |
Appt |
Referee |
18/08/24 (Sun) |
11:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Girls' North 13C) |
Craigieburn City FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12E) |
Mount Martha Soccer Club U12 Pirates |
Endeavour United SC Chris 12E |